AKTUALNOŚCI
Emocje w łódzkiej okręgówce

Coraz ciekawsza sytuacja robi się w łódzkiej klasie okręgowej. Przed ostatnimi spotkaniami w tej rundzie, aż sześć drużyn ma szansę na mistrzostwo jesieni. Różnica między pierwszym a szóstym zespołem wynosi jedynie trzy punkty.


tomadex wszystko dla kibica

W weekendowym hicie kolejki Ner Poddębice przegrał z Sokołem II/Victorią Rąbień 2:4. Na tym oprócz rąbienian skorzystał Start Brzeziny i MKS II Kutno. Obie ekipy wygrały swoje mecze i zrównały się punktami z drużyną z Poddębic (wszyscy po 26 punktów). Czwartą lokatę zajmuje Sokół II/ Victoria, który ma na swoim koncie 25 punktów. O wielkim pechu mogą mówić w Rogowie. Pogoń prowadziła z LKS Rosanów już 3:0, ale ostatecznie przegrała 3:4. Podopieczni Sławomira Guli razem z Andrespolią Wiśniowa Góra tracą najwięcej do prowadzącej stawki ponieważ trzy punkty.

Bardzo istotne znaczenie dla układu tabeli na półmetku rozgrywek będzie miał najbliższy pojedynek MKS II Kutno ze Startem Brzeziny. W przypadku zwycięstwa jednych lub drugich i porażki lub remisu Neru Poddębice w niedzielne popołudnie poznamy samodzielnego lidera łódzkiej klasy okręgowej.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments