Poświętne zakończyło wygraną

W zaległym meczu 13. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej KS Poświętne pokonał na własnym boisku LKS Czarnocin 3:1 (1:1). Spotkanie rozpoczęło się dla gospodarzy dość niefortunnie gdyż już w 2. minucie strzelili sobie samobójczą bramkę. W efekcie wywalczyli jednak trzy punkty.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w 2 minucie objęli prowadzenie. Duża w tym zasługa zawodników gospodarzy, których szereg nieporozumień samobójczym strzałem głową zakończył Marcin Kędziora. Poświętne jeszcze na dobre się nie otrząsnęło po stracie bramki, a mogło stracić drugą. Na szczęście dla gospodarzy czarnocinianie nie wykorzystali znakomitej sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Od tego momentu przewaga należała do zespołu z Poświętnego. W 28. minucie Łukasz Rak (na zdjęciu) popisał się ładnym uderzeniem z 20 metrów, trafiając w samo okienko. Po przerwie Poświętne przeważało już zdecydowanie. Do 72. minuty zespół Czarnocina bronił się dzielnie, wtedy jednak Łukasz Rak, wykorzystując bardzo dobre dośrodkowanie Tomasza Barańskiego z prawej strony boiska, zdobył drugą bramkę. W 83. minucie Marek Jakubczyk dograł piłkę do Marcina Koćmina, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości i spokojnie zdobył gola pieczętując tym samym zasłużone zwycięstwo KS Poświętne.

KS Poświętne – LKS Czarnocin 3:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Rak 28, 72, Marcin Koćmin 83 – samobójcza 2

KS Poświętne: Marcin Banasiak – Marcin Kędziora (60′ Tomasz Barański), Krzysztof Kaluźny, Marcin Lusek, Krzysztof Łazowski (46′ Robert Borowski) – Karol Skowroński (70′ Paweł Śmigiel), Marek Jakubczyk, Krzysztof Chrzanowski (60. Marcin Szporak), Łukasz Rak – Marcin Koćmin, Tomasz Nowak.

Nadesłał: Andrzej Kowalik