Mroczkowski: Była determinacja
Widzew Łódź pokonał Koronę Kielce 1:0 (1:0) w meczu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy po bramce Mariusza Stępińskiego. Trener Widzewa Radosław Mroczkowski na pomeczowej konferencji podkreślił dużą determinację swojego zespołu.

Oto pomeczowe wypowiedzi:Leszek Ojrzyński (Korona): Gratuluję zespołowi Widzewa, że tak udanie zakończył rundę na własnym stadionie. Dziękuję także moim zawodnikom za drugą połowę oraz arbitrom za dobre prowadzenie spotkania. To był nasz słabszy występ, szczególnie w pierwszej odsłonie. Po przerwie jednak mieliśmy już więcej akcji i stałych fragmentów, których jednak nie wykorzystaliśmy.

Radosław Mroczkowski (Widzew): Po ostatnich niepowodzeniach możemy się trochę uśmiechnąć. Widzieliśmy dzisiaj dużą determinację zespołu. Jakościowo pierwsza połowa była lepsza, potem byliśmy już skoncentrowani żeby nie stracić gola, ale próbowaliśmy też atakować. Mecz był otwarty i cieszę się, że nie straciliśmy bramki. Jestem zadowolony, że Mariusz Stępiński pokazał się z dobrej strony.

Źródło: widzewlodz.pl