Remis Łódzkiego Futbolu

Piąty punkt w rozgrywkach Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie zdobył beniaminek I ligi, zespół Łódzkiego Futbolu. Drużyna, która reprezentuje nasz portal, zremisowała 1:1 z FC Sulej Sulejów.

Łódzki Futbol wystąpił w meczu z Sulejem osłabiony brakiem Jacka Berensztajna i Witolda Sowały. Mimo tego wydawał być się faworytem spotkania. Zespół Suleja zagrał jednak bardzo ambitnie i w 11. minucie objął prowadzenie. Łódzki Futbol starał się wyrównać, ale używając starego powiedzenia „bił głową w mur”. Dopiero na minutę przed końcem, grając bez bramkarza, udało się strzelić bramkę na 1:1. Zdobył ją Tomasz Augustyniak.

W ostatnich w 2012 roku meczach Łódzki Futbol zagra w przedświąteczną niedzielę (23 grudnia) z drużynami: Perfektu oraz Starówki. W czterech rozegranych do tej pory spotkaniach zespół ŁF zdobył pięć punktów (zwycięstwo, dwa remisy i porażka).