AKTUALNOŚCI
Wysłali Świąteczną Paczkę

Kibice Widzewa regularnie biorą udział w rozmaitych akcjach charytatywnych. W tym roku włączyli się także w akcję Szlachetna Paczka, której ideą jest wsparcie ubogich rodzin w okresie przedświątecznym. Ich pomoc trafiła do pięcioosobowej rodziny z Drzewicy.


keeza komplety sportowe

– Decyzja o udziale w akcji zapadła w ostatniej chwili, w przeddzień zakończenia akcji. Właściwie w jeden dzień zebraliśmy znaczącą kwotę, za którą kupiliśmy używaną lodówkę oraz bardzo dużo jedzenia i słodyczy. W rodzinie, którą wsparliśmy, jest trzech synów, którzy prosili o piłkę do nogi, ponieważ poprzednia im się przebiła. Kupiliśmy im dwie dobre piłki oraz rękawice bramkarskie. Także zimowe buty i kurtki. Do tego dołożyliśmy oczywiście zestaw widzewskich gadżetów: kalendarze, smyczki, kubki, plakaty – opowiada Rafał Markwant, jeden z organizatorów przedsięwzięcia.

Brały w nim udział głównie osoby związane z OSK „Tylko Widzew” oraz starszyzną kibicowską. Wszyscy mogli mieć satysfakcję, bo po kilkunastu dniach otrzymali podziękowania od wolontariuszy, uczestniczących w akcji oraz od obdarowanej rodziny, która była zachwycona ilością przekazanych darów. Na pewno sprawiły one, że święta tej rodziny będą weselsze.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments