AKTUALNOŚCI
Oficjalny komunikat ŁKS

Na stronie internetowej Łódzkiego Klubu Sportowego pojawiła się informacja mająca być sprostowaniem artykułów, które pojawiły się w ogólnopolskiej prasie. W lakonicznym komunikacie przeczytać można, że klub wiosną podejmie walkę w pierwszej lidze o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.


keeza komplety sportowe

Oto jego treść:

W związku z artykułami pojawiającymi się w lokalnej oraz ogólnopolskiej prasie (m.in. Dziennik Łódzki, Przegląd Sportowy) informujemy, że cel jaki został postawiony przed zawodnikami Łódzkiego Klubu Sportowego S.A. – utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy w sezonie 2012/2013 – nie ulega zmianie. Nie istnieje również ryzyko wycofania zespołu z rozgrywek przed ich zakończeniem.

Nieprawdziwe są także informacje podawane przez media, zgodnie z którymi bez względu na miejsce w tabeli po zakończeniu rundy rewanżowej, drużyna ŁKS-u rozpocznie kolejny sezon w IV lidze.

W związku z powyższym prosimy dziennikarzy o zaprzestanie powielania nieprawdziwych informacji.

W komunikacie, który podpisany został przez Biuro Prasowe ŁKS S.A nie zawarto jednak istotnych informacji, które z pewnością zainteresowałyby kibiców ŁKS. Na dzień przed pierwszym treningiem nadal nieznane jest nazwisko nowego szkoleniowca. Wielką niewiadomą jest także plan sparingów, kadra zawodników oraz wiele innych istotnych dla funkcjonowania klubu spraw. Trudno dziwić się więc różnym spekulacjom na temat przyszłości klubu. Tym bardziej, że w prasowych tekstach cytowane są wypowiedzi osób związanych z Łódzkim Klubem Sportowym…

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments