Ciekawy turniej w Łęczycy

MKS Górnik Łęczyca jest organizatorem III Turnieju Halowego o Puchar Burmistrza Miasta Łęczycy. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę w Łęczycy w hali Gimnazjum przy ulicy Szkolnej 4. Początek piłkarskich zmagań zaplanowano na godzinę 8:45, a zakończenie na 19:30.

W zawodach uczestniczyć będzie dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy. Zespoły będą ze sobą rywalizować 2 x10 minut, a następnie do kolejne fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy. Mecze półfinałowe zostaną rozegrane 2 x12 minut pomiędzy czterema najlepszymi drużynami turnieju, z których zostanie wyłoniona para finałowa. Natomiast zespoły, które przegrają mecze półfinałowe rozegrają między sobą mecz o trzecie miejsce. Finałowy pojedynek został zaplanowany na godzinę 19:00. Nagrody przewidziane są dla trzech najlepszych zespołów. Oprócz tego nagrodzony zostanie najlepszy bramkarz, strzelec oraz zawodnik całego turnieju. Podział na grupy wygląda następująco: