Lepsi od mistrza Norwegii

Znakomicie rozpoczął Widzew Łódź turniej w Hiszpanii. Zespół Radosława Mroczkowskiego w pierwszym spotkaniu Copa del Sol 2013 pokonał w La Mandze mistrza Norwegii – FK Molde 3:1 (0:0).

W 54. minucie Norwegowie objęli prowadzenie po strzale Etzaza Hussaina. Wyrównał cztery minuty później Mariusz Stępiński. W 61. minucie było już 2:1 dla Widzewa. Gola zdobył Krystian Nowak. Wynik spotkania ustalił w 89. minucie Marcin Kaczmarek.

Widzew Łódź – FK Molde 3:1 (0:0)
Bramki: Mariusz Stępiński 58, Krystian Nowak 61, Marcin Kaczmarek 89 – Etzaz Hussain 54

Widzew: Dragojević – Broź, Phibel, Abbes, Bartkowski (66, Płotka) – Nowak, Bartoszewicz (59, Batrović, 78, Gavrić), Rybicki (46, Alex), Dudek, Pawłowski (46, Kaczmarek) – Ben Dhifallah (46, M. Stępiński).