Remis ŁKS ze Stomilem

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zremisowali ze Stomilem Olsztyn 1:1 (1:1) w sparingowym spotkaniu, które odbyło się w Gutowie Małym. Bramkę dla ŁKS zdobył Bartosz Biel.

Prowadzenie dla Stomilu Olsztyn uzyskał w 10. minucie Szymon Kaźmierowski. Wyrównał na osiem minut przed przerwą Bartosz Biel. W drugiej połowie meczu ŁKS miał wyraźną przewagę, ale nie zdołał zdobyć zwycięskiego gola. Bliższy wygranej był Stomil. W 87. minucie piłka znalazła się nawet w bramce Karola Domżała (na zdjęciu). Sędziowie dopatrzyli się jednak spalonego. Przez 83. minuty w zespole ŁKS grał Karol Drągowski (ŁKS Łomża), który bliski jest podpisania umowy z łódzkim klubem.

Musimy jeszcze ustalić parę spraw, ale wszystko wskazuje na to, że będę wiosną grał w Łodzi. Chcę tutaj grać. Wiem o tym, że czeka nas walka o utrzymanie w lidze. Jest tu grupa zawodników, którzy mają coś sobie do udowodnienia. Czy chcielibyśmy powtórzyć ten wynik remisowy w lidze? Każdy punkt w naszej sytuacji może być na wagę złota – powiedział Drągowski.

ŁKS – Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)
Bramki: Bartosz Biel 37 – Szymon Kaźmierowski 10

ŁKS: Kołba (46′ Domżał) – Jurkowski, Ragaman, Gieraga, Wieczorek – Borys (62′ Bogusz), Drągowski (83′ Kita), Kotwica, Staroń, Biel (51′ Mikołajczyk) – Gląba (53′ Kita, 69′ Strzelczyk)