Magiczni Zachód nie zawiedli

Magiczni Zachód wygrali organizowany przez TKKF halowy turniej piłki nożnej o Puchar Regionu im. Franciszka Kulawieckiego. Magicy nie zawiedli przybyłych kibiców i w finale pokonali drużynę Maximum 4:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Pogoni Zduńska Wola, która wygrała w małym finale z Tinby Team 5:3.

Głównymi organizatorami zawodów byli: Wojciech Klauziński, Adam Baraniecki i Lech Kulma. W turnieju wzięło udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

Magiczni Zachód – Maximum 4:0

Nagrody wręczał Marcin Kulawiecki, syn Franciszka Kulawieckiego. Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju został: Tomasz Gocek – Tinby Team, najskuteczniejszym strzelecem Janusz Jonczyk – Tinby Team (6 bramek), najlepszym bramkarzem turnieju Krzysztof Chruściel – Pogoń, najmłodszym zawodnikiem Michał Walocha – Pogoń (16 lat), najstarszym zawodnikiem: Sławomir Jakubiak – Tinby Team (45 lat).

Wyróżniono również zawodników poszczególnych drużyn: Tomasz Lis – LZS Rębieskie, Karol Kosecki – Czekoladowi, Michał Szumicki – Akademia Sportu, Dominik Kosuń – Maximum, Dawid Kępniak – Elektrociepłownia, Łukasz Kubiak – Magiczni Zachód, Michał Pertkiewicz – Pogoń, Michał Żuraw – Tinby Team.

Magiczni Zachód: Adam Miłosiński – Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Przemysław Malinowski, Łukasz Kubiak, Łukasz Rólczak, Dawid Oleszczyk, Łukasz Kosiński, Marcin Orzepiński, Jakub Dreger.