Sorento lepsze od Orląt

Sorento Zadębie Skierniewice (IV liga łódzka) wygrało z Orlętami Cielądz (IV liga) 1:0 (0:0) w meczu sparingowym przygotowującym do wiosennej rundy rewanżowej.  Zwycięską bramkę dla skierniewiczan strzelił w 60. minucie spotkania Kamil Cybula.

Pierwsza połowa meczu toczyła się pod dyktando zespołu ze Skierniewic, który przeważał, ale nie potrafił wykorzystać nadarzających się okazji. Najlepszą sytuacje zmarnował w 30. minucie Kamil Cybula, który z kilku metrów  strzelił obok bramki. Zespół z Cięlądza próbował swoich szans, głównie grą z kontry oraz ze stałych fragmentów gry. Ataki te były rozbijane przez obrońców gospodarzy lub na posterunku był bramkarz Sorento Kamil Woźniak. Druga połowa lepiej dla gospodarzy. W 60. minucie na indywidualną akcje  zdecydował się Kamil Cybula, który minął obrońce i bramkarza i strzelił do pustej bramki. Od tego momentu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy z Orląt, lecz ich strzały z dalszych odległości co chwila wędrowały obok bramki i wynik nie uległ już zmianie.Warto dodać, że w meczu tym nie wystąpił grający trener Sorento Artur Szymczyk, który postanowił przyjrzeć się swoim zawodnikom z ławki rezerwowych.

Sorento Zadębie Skierniewice – Orlęta Cielądz 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Cybula 60