Omega Kleszczów mistrzem LZS

Omega Kleszczów mistrzem województwa łódzkiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Drużyna z Kleszczowa okazała się najlepsza w turnieju finałowym, który rozegrany został w kleszczowskim Solparku. Drugie miejsce zajął Orzeł Nieborów, a trzecie Ner Poddębice.

Kleszczowianie byli faworytami imprezy i nie zawiedli. Omega pokonała Orła Nieborów 4:3, LUKS Gomunice 5:0, LZS Zelów 4:0 i zremisowała z Nerem Poddębice 2:2. Orzeł w meczu o drugie miejsce pokonał Ner 1:0. Królem strzelców turnieju został gracz Omegi – Michał Czaplarski, który zdobył cztery bramki. Najlepszym bramkarzem wybrano Jarosława Ruska (Orzeł Nieborów).

W turnieju startowało pięć drużyn – cztery, które przebrnęły przez eliminacje powiatowe i międzypowiatowe oraz Omega Kleszczów – gospodarz i obrońca mistrzowskiego tytułu.