ŁKS zremisował z Olimpią

Łódzki Klub Sportowy zremisował z Olimpią Grudziądz 1:1 (1:1) w meczu sparingowym rozgrywanym w Uniejowie. Wyrównującą bramkę dla łodzian w 83. minucie z rzutu karnego zdobył Artur Golański.

Pierwsza część spotkania była wyrównana. W 32. minucie z boiska za drugą żółtą kartkę wyleciał Marcel Kotwica. Nie wpłynęło to jednak na przebieg meczu. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Druga odsłona niczym praktycznie nie różniła się od pierwszej. W dalszym ciągu mecz był wyrównany, a sytuacji jak na lekarstwo. W 78. minucie Karola Domżała pokonał Marcin Smoliński i grudziądzanie objęli prowadzenie.  Pięć minut później do wyrównania doprowadził Artur Golański, który perfekcyjnie wykonał rzut karny. Tuż przed końcowym gwizdkiem czerwoną kartką za faul ukarany został jeszcze Marcin Smoliński.

ŁKS Łódź – Olimpia Grudziądz 1:1 (1:1)
Bramki: Artur Golański 83 (k) – Marcin Smoliński 78

ŁKS: Michał Kołba (68′ Karol Domżał) – Michał Mikołajczyk (64′ Artur Bogusz), Mariusz Ragaman (64′ Szymon Salski), Adrian Jurkowski, Piotr Wieczorek (64′ Adrian Łucki) – Bartosz Biel (46′ Jakub Kiełb), Karol Drągowski, Marcel Kotwica (36′ Artur Gieraga), Dawid Borys (46′ Konrad Kaczmarek) – Piotr Gląba (46′ Przemysław Kita), Łukasz Staroń (64′ Artur Golański).

Olimpia: Daniel Osiecki (46′ Michał Wróbel) – Robert Pisarczuk, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Staniek (75′ Haris Huseni), Adam Banasiak (46′ Marcin Woźniak) – Adrian Frańczak, Michał Łabędzki, Mariusz Kryszak (46′ Mateusz Górka), Marcin Smoliński, Maciej Rogalski – Haris Huseni (46′ Piotr Ruszkul).