Pilica lepsza od Pogoni

W sparingowym spotkaniu dwóch czwartoligowych drużyn z regionu łódzkiego Pilica Przedbórz pokonała w Zduńskiej Woli miejscową Pogoń 4:3 (2:1). Przedborzanie zaskoczyli rywala udanym początkiem. Już w siódmej minucie prowadzili bowiem 2:0.

Wynik spotkania otworzył Dawid Lizińczyk w 6. minucie. 60 sekund później zduńskowolanie strzelili sobie sami bramkę i Pilica objęła prowadzenie 2:0. Kontaktowego gola zdobył doświadczony Filip Sysio. Po przerwie ponownie na dwubramkowe prowadzenie wyprowadził przedborzan Tomasz Wyciszkiewicz. Pogoń nie załamała się jednak i już w 61. minucie było 3:3. Decydującego gola zdobył w 76. minucie Wiktor Brodzik.

Pogoń Zduńska Wola – Pilica Przedbórz 3:4 (1:2)
Bramki: Filip Sysio 29, Sebastian Plisiecki 54, Krystian Grzelak 61 – Dawid Lizińczyk 6, samobójcza 7, Tomasz Wyciszkiewicz 51, Wiktor Brodzik 76.