Cztery gole Łukasza Olczyka

Ner Poddębice (łódzka klasa okręgowa) rozgromił Bzurę Ozorków (III grupa łódzkiej klasy A) 7:0 (5:0) w spotkaniu sparingowym rozegranym w Byczynie. Cztery bramki dla poddębiczan w tym meczu zdobył Łukasz Olczyk, dwie Dominik Stasiak, a jedną Krzysztof Woźniak.

Ner długo nie mógł strzelić bramki. Ta sztuka udała się dopiero w 26. minucie Krzysztofowi Woźniakowi. Ozorkowianie starali się szybko wyrównać, ale całkowicie zapomnieli o defensywie. W krótkim odstępie czasu stracili cztery kolejne gole. Przed przerwą na listę strzelców trzykrotnie wpisywał się Łukasz Olczyk i raz Dominik Stasiak. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Przewaga należała do Poddębice i kolejne gole wydawały się być tylko kwestią czasu. W 52. minucie kolejną bramkę zdobył Łukasz Olczyk. a wynik w 61. minucie ustalił Dominik Stasiak. Było to pierwsze tak wysokie zwycięstwo Neru Poddębice w okresie przygotowawczym.

Ner Poddębice – Bzura Ozorków 7:0 (5:0)
Bramki: Krzysztof Woźniak 26, Łukasz Olczyk 31, 36, 43, 52, Dominik Stasiak 38, 61

Ner: Wiewiórski – K. Jesionowski, Dominowski, Piela, Sobczak – Wdowiak, Czekalski , Woźniak, Sobańda – Olczyk, Stasiak.
Na zmiany wchodzili: Matusiak, Paczkowski, Makowski, Sobańda

Bzura: Antczak – Fabrykowski, Mazurkiwicz, Wymysłowski, Chałas – Gławęda, Ratajczyk, Itczak, Bartczak – Tyburski, Karolak.
Na zmiany wchodzili: Bednarek, Rajski, Chyliński, Łuczak, Tomczyk, Dośpiał, Biśtyga i Łęgorek.