Ner lepszy od Krośniewianki

Ner Poddębice (łódzka klasa okręgowa) wygrał 2:1 (0:0) z Expom Krośniewianką Krośniewice (III grupa łódzka klasy A) w meczu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Byczynie. Bramki dla Neru zdobyli Robert Czekalski i Jakub Makowski, a dla Krośniewianki bramkę strzelił Krystian Osiński.

Oba zespoły musiały rywalizować na zalegającym na murawie śniegu. Często sytuacjami na boisku rządził przypadek. W pierwszej połowie obie jedenastki popełniały przez to sporo błędów. Nic dziwnego, że nie padła żadna bramka. Po zmianie stron pojedynek nabrał zdecydowanie futbolowego charakteru. W 57. minucie pierwszego gola w meczu zdobył Robert Czekalski. Ner częściej utrzymywał się przy piłce i stwarzał sobie groźniejsze sytuacje. Na 2:0 w 69. minucie podwyższył Jakub Makowski. Krośniewiczanie próbowali zmienić oblicze meczu, ale Ner kontrolował przebieg spotkania. Krośniewianka zdołała odpowiedzieć jedynie trafieniem Krystiana Osińskiego w 75. minucie meczu.

Ner Poddębice – Expom Krośniewianka Krośniewice 2:1 (0:0)
Bramki: Robert Czekalski 57, Jakub Makowski 69 – Krystian Osiński 75