Wysoka wygrana PTC Pabianice

PTC Pabianice (łódzka klasa okręgowa) wygrał z Orłem Piątkowisko (I grupa łódzka klasy A) 6:2 (4:0) w meczu kontrolnym przygotowującym do wiosennej rundy rewanżowej. Dobre zawody rozegrał Przemysław Felczak, który był autorem dwóch bramek dla gospodarzy.

Pierwsza połowa bezwzględnie należała do gospodarzy. PTC grało kombinacyjną piłkę i stwarzało sobie groźne sytuacje. Pabianiczanie bardzo szybko objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Przemysław Felczak, który wykorzystał rzut karny. Jeszcze przed przerwą bramkarz Orła musiał trzy razy wyciągać piłkę z siatki. Pokonali go Mateusz Przybylski i Paweł Hetmanek oraz ponownie Przemysław Felczak. Drugie czterdzieści pięć minut było bardzo wyrównane. Pabianiczanie zdołali zdobyć jeszcze dwa gole. Piękne bramki dla Fioletowych strzelili Mateusz Kling i Łukasz Madajczyk. Orzeł zdołał odpowiedzieć dwoma trafieniami.

PTC Pabianice – Orzeł Piątkowisko 6:2 (4:0)
Bramki dla PTC: Przemysław Felczak 2, Mateusz Przybylski, Paweł Hetmanek, Mateusz Kling, Łukasz Madajczyk