AKTUALNOŚCI
Zmiany kadrowe w Paradyżu

Okres przygotowawczy powoli dobiega końca, a co za tym idzie kończy się okienko transferowe. Lider IV ligi łódzkiej KS Paradyż jest ostrożny w zmianach personalnych. Drużynę wzmocnił jedynie Jacek Łukasik, a dwóch zawodników Szymon Błachowicz i Krzysztof Goleń pożegnało się z żółto- zielonymi.


tomadex wszystko dla kibica

Jacek Łukasik swoją piłkarską karierę zaczynał w zespole juniorskim Ceramiki Opoczno. Następnie grał w seniorskich drużynach: Sparcie Ostrów (I grupa piotrkowskiej klasy A), LKS Żarnów (I grupa piotrkowskiej klasy A), Ceramice Opoczno (piotrkowska klasa okręgowa), Lechii Tomaszów Mazowiecki (III liga łódzko- mazowiecka), Mszczonowiance Mszczonów (IV liga mazowiecka grupa południowa), WOY-u Bukowcu Opoczyńskim (I grupa piotrkowskiej klasy A). Ostatnio występował w Oskarze Przysucha (radomska klasa okręgowa).

Wielką niewiadomą jest, gdzie wiosną zagra Szymon Błachowicz. Piłkarz zostanie najprawdopodobniej nowym zawodnikiem Pilicy Przedbórz lub Mechanika Radomsko. Jak na razie bez klubu jest bramkarz Krzysztof Goleń. Wszystko jednak wskazuje na to, że wiosną zagra w GKP Targówek Warszawa (III liga łódzko-mazowiecka).

Piłkarze z Paradyża trenują cztery razy w tygodniu. Zajęcia odbywają na boisku ze sztuczną nawierzchnią i w hali. Najbliższy mecz kontrolny lider IV ligi łódzkiej rozegra w najbliższą sobotę w Końskich. Przeciwnikiem paradyżan będzie miejscowy Neptun (świętokrzyska klasa okręgowa).

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Info
10 lat temu

Poza tym mając 21 lata to już nie taki jak to określono „młodziutki”. Takim określeniem można nazwać osobę, która dopiero wchodzi w wiek seniora

Info
10 lat temu

Krzysztof Goleń został zawodnikiem GKP Targówek Warszawa (3 liga Łódzko-Mazowiecka), związał się z klubem już jakiś czas temu.