AKTUALNOŚCI
AHLPN: Barwil-Omega znów wygrał

Najważniejszy mecz sezonu w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej zakończył się zwycięstwem Barwilu-Omega. Obrońcy mistrzowskiego tytułu musieli wygrać ostatni mecz z zespołem Bieniek-Prym i to spotkanie wygrali. Decydującego gola zdobył na półtorej minuty przed końcem Wojciech Robaszek.

gadzety kibica keeza

 

Przed ostatnią kolejką na czele znajdował się Bieniek-Prym, który wyprzedzał Barwil-Omegę o jeden punkt. Początek spotkania ułożył się po myśli lidera, który objął prowadzenie po pięknym strzale Mariusza Śpiewaka. Wyrównał Włodzimierz Robaszek, a decydujący cios zadał jego brat Wojciech.

Trzecie miejsce zajął Drewmal, który pokonał Sulej 4:0. Na czwartej pozycji ligowy beniaminek – Łódzki Futbol. Zespół reprezentujący nasz portal zremisował w ostatniej kolejce 0:0 ze Sportsimo. Na osłodę Łódzkiemu Futbolowi zostaje to, że jako jedyny pokonał mistrza. Do II ligi spadły drużyny: Suleja i Bioekolu. Awansowały: ID Logistic i Zimny.

Najlepszym strzelcem I ligi został Włodzimierz Robaszek (Barwil-Omega) – 23 bramki, najlepszym bramkarzem Krzysztof Szczukocki (Sulej). Puchar Fair Play przypadł natomiast zespołowi Bieniek-Prym. Królem strzelców II ligi został Radosław Kozłowski (Armia Eurocentrum) – 17 bramek, a najlepszym bramkarzem Mariusz Mazur (Mazur).

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments