Grad bramek w Aleksandrowie

Aż czternaście bramek padło w spotkaniu sparingowym Orła Parzęczew (łódzka klasa okręgowa) z Nerem Poddębice (łódzka klasa okręgowa), który został rozegrany na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim. Mimo iż po pierwszej połowie parzęczewianie prowadzili 5:2 to ostatecznie wygrali piłkarze z Poddębic 8:6.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Orła, który po rzucie karnym wykonywanym przez Damiana Ciesielskiego objął prowadzenie. Na 2:0 w 26. minucie podwyższył Artur Garbacz. Później dwie ładne bramki strzelił Kamil Sobczak. Poddębiczanie odpowiedzieli w 40. minucie, kiedy do siatki rywali trafił Łukasz Olczyk. Do przerwy obie drużyny zdobyły jeszcze po jednym golu. Ponownie bramkarzy pokonali Kamil Sobczak i Łukasz Olczyk. W przerwie trener Neru wprowadził kilka istotnych zmian personalnych. Znacząco wpłynęło to na obraz gry. Przewagę od tej pory mieli piłkarze z Poddębic. Kilka minut po wznowieniu gry bramkę zdobył Jakub Makowski. W 61. minucie na 4:5 strzelił Robert Czekalski. Chwilę później do remisu doprowadził Mariusz Wdowiak. Ner na prowadzenie w 67. minucie wyprowadził Krzysztof Woźniak. Z każdą chwilą gracze z Poddębic powiększali swoją przewagę. Kolejnego gola zdobył Robert Czekalski, a potem Mariusz Wdowiak. Końcowy rezultat ustalił w 89. minucie Dominik Bonikowski.

Orzeł Parzęczew – Ner Poddębice 6:8 (5:2)
Bramki: Damian Ciesielski 12-karny, Artur Garbacz 26, Kamil Sobczak 28, 37, 41, Dominik Bonikowski 89 – Łukasz Olczyk 40, 44, Jakub Makowski 48, Robert Czekalski 61, 74, Mariusz Wdowiak 64, 81, Krzysztof Woźniak 67