Włókniarz pokonał Konopnicę

Czwartoligowy Włókniarz Moszczenica pewnie pokonał przedstawiciela sieradzkiej klasy okręgowej MLKS Konopnica 5:2 (3:1) w sparingowym meczu, który rozegrany został w Gutowie Małym. Przewaga podopiecznych trenerów Sławomira Stańczyka i Daniela Cichosza nie podlegała żadnej dyskusji.

Moszczeniczanie już do przerwy prowadzili 3:1. Dwie bramki w pierwszej połowie strzelił Daniel Olejnik, a jedną Adrian Janiec. Konopnica odpowiedziała golem grającego trenera – Witolda Sowały. W drugiej części spotkania Włókniarz zdobył dwa gole, a Konopnica jednego. Ostatecznie więc mecz zakończył się wygraną czwartoligowca 5:2.

Włókniarz w Wielką Sobotę powinien zagrać ligowy mecz z Pilicą Przedbórz. Nie wiadomo jednak czy pozwolą na to warunki atmosferyczne. Piłkarze z Konopnicy swoje inauguracyjne spotkanie w rundzie rewanżowej sieradzkiej okręgówki powinni natomiast zagrać w Sulmierzycach z miejscową Unią.

Włókniarz Moszczenica – MLKS Konopnica 5:2 (3:1)
Bramki dla Włókniarza: Daniel Olejnik 2, Adrian Janiec, Bartosz Jachymski, Adrian Malicki