Kobierzycko zerwało „Kwiatki”

LKS Kobierzycko (sieradzka klasa okręgowa) wygrał z LKS Kwiatkowice (IV liga łódzka) 2:1 (2:1) w meczu kontrolnym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Sieradzu. Dla kobierzycan strzelali  Michał Stolarski i Marcin Kosecki, a dla kwiatkowiczan Cezary Pacholczyk z rzutu karnego.

Pierwszy kwadrans gry w wykonaniu Kobierzycka był znakomity. Wicelider sieradzkiej klasy okręgowej już w 10. minucie objął prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Michał Stolarski. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył Marcin Kosecki. Kwiatkowiczanie potrafili odpowiedzieć jedynie bramką Cezarego Pacholczyka, którzy wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie mimo kilku dobrych okazji z obu stron więcej goli już nie padło i pojedynek zakończył się zwycięstwem LKS Kobierzycko 2:1.

LKS Kobierzycko – LKS Kwiatkowice 2:1
Bramki: Michał Stolarski 10, Marcin Kosecki 12 – Cezary Pacholczyk 20-karny