MKS zremisował z Ceramiką

MKS Zduńska Wola zremisował z Ceramiką Opoczno 1:1 (0:1) w spotkaniu ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Do przerwy prowadzili piłkarze z Opoczna, a strzelcem bramki był Damian Kowalski. Wyrównał w 64. minucie Michał Pietrzykowski.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gości, którzy w 18. minucie uzyskali prowadzenie. Strzelcem bramki był Damian Kowalski. Gospodarze mogli wyrównać, ale dwukrotnie po ich strzałach piłka trafiła w słupek. W drugiej połowie MKS zdobył upragnionego gola. W 64. minucie Radosława Dejdę pokonał Michał Pietrzykowski.

MKS Zduńska Wola – Ceramika Opoczno 1:1 (0:1)
Strzelcy bramek: Michał Pietrzykowski 64 – Michał Kowalski 18

MKS: Daniel Zielonka (b) – Mateusz Nyks, Bartosz Niziołek, Andrzej Jałowy, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Adrian Kowalczyk, Marcin Szewczyk, Dawid Kończak, Bartek Jeska, Szymon Ratajczyk, Damian Dyoniziak.  Trenerem drużyny jest Tomasz Ziółkowski, kierownik drużyny – Dariusz Zielonka.

Ceramika: Radosław Dejda (b) – Krzysztof Grobelny, Michał Kowalski, Fabian Dziadczyk, Kamil Marcimiak, Damian Rudzki, Błażej Wach, Wojciech Tyczyński, Cezary Szczegielniak, Dawid Witek, Kacper Korus, Marcin Konieczny, Kamil Lorek, Kacper Bernacki, Piotr Dejda, Szymon Natkański, Damian Kowalski.
Trener – Dariusz Rogulski, kierownik – Robert Poprzeczny.

Autor relacji i zdjęcia: Lech Kulma