Boruta zremisował z MKS

W spotkaniu ligi wojewódzkiej juniorów starszych MKS Zduńska Wola zremisował z Borutą Zgierz 2:2 (1:1). Remis gospodarzom uratował Mariusz Juszczak, który pokonał bramkarza gości w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Początek meczu należał do zgierzan. W 16. minucie piłkę po prostopadłym podaniu otrzymał Dominik Potakowski, który bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy. Siedem minut przed końcem pierwszej połowy wyrównał Mateusz Marczewski.
W drugiej połowie gospodarze próbowali dalej atakować. Nadziali się jednak na kontrę, której efektem był gol Wojciecha Banaszczyka. Kwadrans przed końcem meczu jeden z graczy gości otrzymał czerwoną kartkę. Grający w przewadze gospodarze doprowadzili do remisu. Uczynił to w ostatniej akcji meczu Mariusz Juszczak.

MKS Zduńska Wola – Boruta Zgierz 2:2 (1:1)
Bramki: Mariusz Marczewski 38, Mariusz Juszczak 93 – Dominik Potakowski 16, Wojciech Banaszczyk 63

Źródło relacji i zdjęcie: Lech Kulma