Astoria powiększyła przewagę

Astoria Szczerców o dwa punkty powiększyła swoją przewagę nad Polonią Piotrków w tabeli piotrkowskiej klasy okręgowej. Piłkarze ze Szczercowa odnieśli pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej, pokonując LKS Lubochnia 2:0. Polonia zremisowała natomiast w Kamieńsku ze Świtem 0:0.

Zespół Roberta Rogana (na zdjęciu) w trzech dotychczasowych spotkaniach zdobył jeden punkt i zachował fotel lidera tylko dzięki temu, że Polonia Piotrków również pogubiła punkty. W wyjazdowym meczu przeciwko LKS Lubochnia również zanosiło się na to, że szczercowianie mogą nie zdobyć trzech oczek. Do przerwy było bowiem 0:0. Dopiero w drugiej połowie bramki zdobyli: Radosław Pęciak oraz Tomasz Siewiera i Astoria wygrała 2:0.

W Kamieńsku punkty zgubiła Polonia Piotrków. Miejscowy Świt zremisował z wiceliderem 0:0, a piotrkowianie w pierwszej połowie nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Mieli również rzut karny, ale Mariusz Zaor nie potrafił go wykorzystać.