Nieborów coraz bliżej awansu

Orzeł Nieborów rozgromił 8:0 (4:0) Juvenię Wysokienice w wyjazdowym meczu 19. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej. Dzięki tej wygranej nieborowianie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli i wyprzedzają rezerwy Pelikana Łowicz mając dwa spotkania rozegrane mniej od łowiczan.

Nieborowianie bardzo szybko rozpoczęli festiwal strzelecki. Już w 5. minucie do siatki gości trafił Michał Brzózka. Chwilę później na 2:0 podwyższył Łukasz Wierzbicki. Przed przerwą Orzeł strzelił jeszcze dwa gole. Najpierw bramkę zdobył Michał Rozkwitalski, a później Radosław Kuciński. Po przerwie swojego drugiego gola w tym meczu w 53. minucie zdobył Radosław Kuciński. Goście mieli bardzo wyraźną przewagę. Gospodarze ani razu poważnie nie zagrozili nieborowianom. W 65. minucie na 6:0 podwyższył Bartłomiej Tkacz, a dwa kolejne gole strzelili: Maciej Kruk i Dawid Sut.

Juvenia Wysokienice – Orzeł Nieborów 0:8 (0:4)
Bramki: Michał Brzózka 5, Łukasz Wierzbicki 10, Michał Rozkwitalski 35, Radosław Kuciński 38, 53, Bartłomiej Tkacz 65, Maciej Kruk 70, Dawid Sut 75