Polonia zatrzymała Parzęczew

Polonia Andrzejów wygrała na własnym boisku z Orłem Parzęczew 2:1 (1:1) w meczu 24. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Gospodarze przerwali tym samym dobrą passę parzęczewian, którzy są rewelacją rundy wiosennej. Dodatkowo poloniści zrobili bardzo duży krok w kierunku utrzymania w lidze.

Po zdumiewającej serii Orzeł w końcu przegrał po raz pierwszy w tej rundzie. Przypomnijmy, że parzęczewianie wygrali wcześniej z wiceliderem okręgówki Startem Brzeziny 2:1, wysoko pokonali PTC Pabianice 8:1, MGLKS Termy Uniejów 5:1 i KKS Koluszki 7:2. Polonia w tym roku jeszcze nie wygrała. Nie zdobyła nawet ani jednego punktu. Wynik w 25. minucie otworzył Konrad Sadowski. Tuż przed przerwą wyrównał Mohamed Nabaoli. W drugiej połowie gospodarze grali bardzo ambitnie i strzelili zwycięskiego gola. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Lesiak i tym samym cenne trzy punkty pozostały w Andrzejowie.

Polonia Andrzejów – Orzeł Parzęczew 2:1 (1:1)
Bramki: Konrad Sadowski 25, Sebastian Lesiak 70 – Mohamed Nabaoli 43