Sensacja w Szczercowie

Wielka niespodzianka w meczu kończącym 25. kolejkę spotkań w piotrkowskiej klasie okręgowej. Lider tabeli Astoria Szczerców przegrał ze znacznie niżej notowanym Gerlachem Drzewica 0:3 (0:1). Bohaterem meczu w zespole gości był Łukasz Oracz, który strzelił dwie pierwsze bramki.

Wynik spotkania ustalił Radosław Kaczmarek w 80. minucie skutecznie egzekwując rzut karny. Astoria nadal prowadzi w tabeli okręgówki. Stratę do lidera zniwelowały jednak KS Poświętne i Polonia Piotrków. Postawa klubu z Poświętnego to największa niespodzianka rundy wiosennej. Tym razem o kolejnym zwycięstwie zdecydowała znakomita druga połowa spotkania z Kawalerią Tomaszów. Do przerwy prowadzili bowiem wojskowi 2:0. Pierwsze zwycięstwo pod wodzą Szymona Nowakowskiego odnotowała Polonia. Piotrkowski zespół wygrał z LKS Wola Krzysztoporska 3:1, a dwa gole zdobył pozyskany właśnie z Poświętnego Łukasz Rak.

LUKS Gomunice – LKS Czarnocin 2:1 (1:0)
(Krzysztof Gałązka 15, Maciej Olejnik 61 – Damian Kamiński 89)
GUKS Gorzkowice – LKS Lubochnia 1:0 (0:0)