Lechia zremisowała z Bronią

Lechia Tomaszów zremisowała z Bronią Radom 1:1 (0:0) w meczu kończącym 23. kolejkę spotkań III ligi łódzko-mazowieckiej. Remis gospodarzom uratował w 83. minucie Kacper Rakowski.

W pierwszej połowie optyczną przewagą posiadali piłkarze z Tomaszowa. Groźnie strzelali: Grzegorz Piechna i Daniel Potakowski, ale piłka nie chciała wpaść do bramki Broni. W 13. minucie kibice podnieśli ręce do góry ciesząc się z bramki. Ich radość była przedwczesna gdyż sędziowie orzekli, że jeden z graczy Lechii był na pozycji spalonej.

Trzy minuty po wznowieniu gry goście objęli prowadzenie. Michała Chachułę pokonał strzałem głową Damian Sałek. Chwilę później mogło być 2:0, ale minimalnie przestrzelił Daniel Ciupiński. Lechia próbowała wyrównać jednak jej ataki nie były skuteczne. W 80. minucie piłkarz Broni Noheem nie wytrzymał nerwowo, pokazał w stronę kibiców obraźliwy gest i obejrzał czerwoną kartkę. Lechia wykorzystała grę w przewadze i w 83. minucie rezerwowy Kacper Rakowski doprowadził do wyrównania.

Lechia Tomaszów – Broń Radom 1:1 (0:0)
Bramka dla Lechii: Kacper Rakowski 83

Lechia: Chachuła – Matysiak, Cyran, Dolot, Milczarek – Potakowski (62′ Tonowicz), Witczak (62′ Rakowski), Szymczak, Piechna, Król (62′ Morgaś) – Stańdo.
Trener: Radosław Wilczyński