Uderzony sędzia w klasie B

Po raz kolejny doszło do skandalicznego zachowania piłkarza i co za tym idzie przerwania meczu piłkarskiego. Podczas spotkania 18. kolejki I grupy sieradzkiej klasy B pomiędzy KS Kraszkowice a KS Radoszewice arbiter zmuszony był przerwać pojedynek ze względu na naruszenie nietykalności sędziego.

Do incydentu doszło w końcówce meczu. W 88. minucie przy wyniku 3:0 dla gospodarzy jeden z zawodników z Radoszewic został po faulu ukarany czerwoną kartką. Piłkarz nie zgodził się z decyzją sędziego i ruszył w jego stronę. Uderzył arbitra w brzuch po czym ten czując się zagrożony odgwizdał koniec spotkania.

Decyzję w tej sprawie podejmie Wydział Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu. Najprawdopodobniej mecz zostanie zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Kraszkowic, a zawodnik gości zostanie zawieszony.