Orzeł Nieborów ucieka rywalom

Orzeł Nieborów wygrał z MKS Skierniewice w meczu na szczycie skierniewickiej klasy okręgowej. Nieborowianie nie dali rywalom żadnych szans i dzięki temu zwycięstwu przewodzą w ligowej tabeli. Podopieczni Zbigniewa Czerbniaka mają tyle samo punktów co rezerwy Pelikana mając o dwa spotkania rozegrane mniej od łowiczan.

Gospodarze od pierwszych minut posiadali sporą przewagę. W 10. minucie Piotra Kocębę pokonał Dawid Sut i Orzeł objął prowadzenie. Nieborowianie poszli za ciosem i do przerwy strzelili jeszcze dwa gole. Najpierw drugą bramkę zdobył Sut, a przed przerwą do siatki rywali trafił jeszcze Radosław Kuciński. Goście ze Skierniewic zdołali odpowiedzieć jedynie honorowym golem Tomasza Cybulskiego tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu. W końcówce spotkania rezerwowy Sebastian Zwierz ustalił końcowy rezultat na 4:1.

Orzeł Nieborów – MKS Skierniewice 4:1 (3:0)
Bramki: Dawid Sut 10, 31, Radosław Kuciński 38, Sebastian Zwierz 90 – Tomasz Cybulski 49

Orzeł: Jarosław Rusek – Kamil Górski, Michał Plichta, Jakub Czerbniak, Michał Brzózka – Patryk Krzeszewski, Radosław Kuciński, Bartłomiej Tkacz (90′ Kamil Kozioł), Łukasz Wierzbicki (90′ Łukasz Papuga) – Dawid Sut (83′ Sebastian Zwierz), Michał Rozkwitalski (62′ Maciej Kruk).

Skierniewice: Piotr Kocęba – Mariusz Markowski (46′ Eryk Sulikowski, 77′ Dariusz Skoczylas), Artur Szymczyk, Jarosław Foks, Marcin Sosiński – Tomasz Cybulski, Marcin Zieliński (46′ Łukasz Markowski), Daniel Paprocki (80′ Łukasz Winciorek), Jakub Papież, Adrian Winciorek – Kamil Łojszczyk.

Żółte kartki: Jakub Czerbniak, Patryk Krzeszewski (Orzeł) – Łukasz Markowski, Eryk Sulikowski (Skierniewice)

Widzów: około 350

Sędziował: Michał Mularczyk, Krzysztof Gajda, Tomasz Skopiński