MKS zremisował z Widzewem

W meczu kończącym 7. kolejkę spotkań ligi wojewódzkiej juniorów młodszych MKS Zduńska Wola zremisował z Widzewem Łódź 2:2 (0:1). Gospodarze przegrywali już 0:2, ale udało im się doprowadzić do remisu. Wyrównującą bramkę zdobył Dawid Kończak wykorzystując rzut karny.

Widzew przeważał w pierwszej połowie spotkania co udokumentował zdobytą bramką. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Piela. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 w 50. minucie. MKS nie załamał rąk i dziewięć minut później kontaktowego gola strzelił Damian Dyoniziak. W 68. minucie Dyoniziak był faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Dawid Kończak i mecz zakończył się remisem 2:2.

MKS Zduńska Wola – Widzew Łódź 2:2 (0:1)
Bramki: Damian Dyoniziak 59, Dawid Kończak 68-karny – Damian Piela 15, 50.

MKS: Daniel Zielonka (b) – Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Adrian Kowalczyk, Marcin Szewczyk, Dawid Kończak, Szymon Ratajczyk, Damian Dyoniziak, Przemysław Pawłowski, Patryk Ściegiński, Bartosz Niziołek.
Trener: Tomasz Ziółkowski, kierownik drużyny: Dariusz Zielonka.

Widzew: Patryk Krajewski (b) – Szymon Łuczak, Mateusz Stępień, Tomasz Kubala, Krystian Bogusz, Damian Mospinek, Jakub Rakowski, Damian Kozieł, Aleksy Waśkiewicz, Damian Piela, Jakub Koczywąs, Kamil Szubert, Eryk Ignatowicz, Paweł Kujawa, Damian Piernikowski, Bartosz Gajewski, Michał Maciak.
Trener: Mariusz Kurzawa.

Źródło i zdjęcia: Lech Kulma