Trzynaście bramek Orła Nieborów

Orzeł Nieborów kontynuuje marsz do IV ligi łódzkiej. Nieborowianie wygrali w zaległym meczu 14. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej z Rawką Bolimów 13:0 (3:0). Beniaminek opór stawiał tylko i wyłącznie w pierwszej połowie. W drugiej gospodarze strzelili aż dziesięć bramek.

Wynik otworzył Michał Brzózka po tym jak w 15. minucie wykorzystał rzut karny. Przed przerwą na listę strzelców wpisali się Michał Rozkwitalski i Dawid Sut. Nieborowianie przez całe spotkanie mieli ogromną przewagę. Udokumentowali to jeszcze dziesięcioma trafieniami w drugiej odsłonie pojedynku. Po raz drugi do siatki bolimowian skierował piłkę Brzózka, a jego imiennik Rozkwitalski trafił aż cztery razy. Bramkarza gości nie oszczędził także Sut (trzy kolejne gole). Po jednym golu dołożyli jeszcze : Kamil Górski i Łukasz Papuga.

Orzeł powiększył swoją przewagę nad rezerwami Pelikana Łowicz i MKS Skierniewice.

Orzeł Nieborów – Rawka Bolimów 13:0 (3:0)
Bramki: Michał Brzózka 15-karny, 55-karny, Michał Rozkwitalski 32, 58, 75, 81, 86, Dawid Sut 45, 50, 78-karny, 90, Kamil Górski 63, Łukasz Papuga 84.