Paradyż ustrzelił szóstkę

KS Paradyż zrehabilitował się za niedawny remis w Rawie Mazowieckiej z Mazovią i pewnie pokonał przed własną publicznością Pogoń Zduńska Wola 6:0 (3:0). Trzy bramki dla lidera zdobył najskuteczniejszy strzelec IV ligi łódzkiej – Marcin Mirecki.

Najlepszy snajper paradyżan pokonał bramkarza Pogoni już w 4. minucie dając gospodarzom prowadzenie. 60 sekund później było już 2:0, a gola zdobył Tomasz Majsak. Kilka minut przed przerwą na 3:0 podwyższył Mirecki.

Druga połowa toczyła się nadal pod dyktando lidera tabeli. Paradyżanie strzelili trzy kolejne bramki. Czwartego gola zdobył Mariusz Koćmin, później trzecie swoje trafienie zaliczył Mirecki, a wynik spotkania na 6:0 ustalił Łukasz Grzybek.

KS Paradyż, który zmierza do III ligi, zagra w następnym spotkaniu w Piotrkowie z miejscową Concordią. W rundzie jesiennej zespół trenera Zbigniewa Podsiebierskiego pokonał na własnym boisku Concordię 2:1 po wyrównanym i emocjonującym spotkaniu.

KS Paradyż – Pogoń Zduńska Wola 6:0 (3:0)
Bramki: Marcin Mirecki 4, 42, 63, Tomasz Majsak 5, Mariusz Koćmin 58, Łukasz Grzybek 73