MKS nie dał szans Astrze

W spotkaniu 22. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej, Astra Zduny przegrała w Łowiczu z MKS Skierniewice 0:4. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Dwa gole strzelił Kamil Łojszczyk. Ponadto na listę strzelców wpisali się Adrian Winciorek i Dariusz Skoczylas.

Do przerwy wicelider skierniewickiej okręgówki nie potrafił zdobyć bramki. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. Już pięć minut po wznowieniu Andrzeja Węgierka pokonał Kamil Łojszczyk. W 52. minucie było już 2:0, a gola zdobył Adrian Winciorek. MKS nie zamierzał na tym poprzestawać. Trzeciego gola strzelił Łojszczyk, a wynik spotkania na 4:0 dla MKS Skierniewice ustalił Dariusz Skoczylas. Skierniewiczanie zmuszeni są liczyć na wpadkę Orła Nieborów. Będzie o nią jednak bardzo ciężko. Lider tabeli zagra bowiem 12 czerwca na wyjeździe z Czarnymi Bednary (dziesiąte miejsce). Każdy inny wynik niż wygrana Orła będzie ogromną niespodzianką.

Astra Zduny – MKS Skierniewice 0:4 (0:0)
Bramki: Kamil Łojszczyk 50, 64, Adrian Winciorek 52, Dariusz Skoczylas 84

Astra Zduny: Węgierek – Dziedziela, Owczarek, Adamkiewicz, Czerniak – Bryszewski (75′ Ignaczak), Rybus (82′ Radosław Robak), Dylik, Grzegory – Kuc, Małek (82′ Jaros).
Trener: Paweł Dziedziela

MKS Skierniewice: Michalak – Sulikowski, Foks, Blechowski, Sosiński (70′ Staszewski) – Papież (70′ Karwat), Kowalczyk, Łukasz Markowski, Winciorek (75′ Skoczylas), Mariusz Markowski (75′ Sztocki) – Łojszczyk.
Trener: Sebastian Gajewski

Żółta kartka: Damian Bryszewski (Astra)
Sędziował: Maciej Zaborowski (WS Skierniewice)
Asystenci: Krzysztof Niedźwiadek, Sylwester Sokół (WS Skierniewice)