Ptaki zostały w grze

Pelikan Łowicz pozostał w grze o pierwszą ligę. W zaległym spotkaniu II ligi wschodniej zespół Grzegorza Wesołowskiego pokonał przed własną publicznością Pogoń Siedlce 2:1 (0:0). Bramki dla Pelikana zdobyli: Maciej Wyszogrodzki i Mariusz Solecki.

Pierwsza połowa była bezbarwna i publiczność na stadionie w Łowiczu nie doczekała się bramek. Pelikan zaatakował śmielej od początku drugiej części gry i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 64. minucie Jacka Kozaczyńskiego pokonał Maciej Wyszogrodzki. Sześć minut później świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mariusz Solecki i zrobiło się 2:0. Końcówka spotkania należała do przyjezdnych. Krystian Wójcik w 86. minucie zdobył kontaktowego gola, a w doliczonym czasie gry mógł wyrównać na 2:2. Na szczęście jednak posłał futbolówkę nad poprzeczką. Dzięki wygranej Pelikan zniwelował straty do prowadzącego duetu (Wisła Płock i Puszcza Niepołomice). Na cztery kolejki przed końcem „Ptaki” tracą do tych zespołów dwa punkty.

Pelikan Łowicz – Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)
Bramki: Maciej Wyszogrodzki 64, Mariusz Solecki 70 – Krystian Wójcik 86