MKS lepszy od Sokoła

Juniorzy Starsi MKS Zduńska Wola rozgromili na własnym boisku sokół Aleksandrów Łódzki 4:0 (2:0). Po dwie bramki dla gospodarzy zdobyli Kasper Młynarczyk i Mariusz Juszczak. Spotkanie było meczem walki i nic dziwnego, że nie obyło się bez kontuzji.

Mecz należał do zaciętych, ale gospodarze dominowali na boisku i do przerwy prowadzili 2:0. Na listę strzelców wpisali się Kasper Młynarczyk i Mariusz Juszczak. W pierwszej połowie Mateusz Marczewski w starciu z zawodnikiem Sokoła doznał złamania nosa. Druga odsłona też należała do zduńskowolan, a kolejne bramki strzeli ci sami zawodnicy co w pierwszej połowie. W 65. minucie zawodnik z Aleksandrowa ujrzał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie i goście do końca meczu grali w dziesiątkę. MKS wygrał pewnie i zasłużenie 4:0.

MKS Zduńska Wola – Sokół Aleksandrów Łódzki 4:0 (2:0)
Bramki: Kasper Młynarczyk 23, 84, Mariusz Juszczak 38, 57

MKS: Cezary Kubiś – Marcin Głuszczak, Piotr Kaczmarek, Karol Kosecki, Filip Piasecki, Jarosław Jóźwiak, Mateusz Marczewski, Mariusz Juszczak, Adam Kołodziejczyk, Tomasz Bednarek, Kasper Młynarczyk, Seweryn Kaczorowski, Dawid Ciesielski.

Źródło: Lech Kulma