Warta mogła wygrać w Radomiu

Warta Sieradz zremisowała w Radomiu z miejscową Bronią 2:2 (0:0) w spotkaniu 28. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Niewiele brakowało aby zespół Bogdana Jóźwiaka przywiózł do Sieradza trzy punkty. Fatalny błąd w końcówce popełnił jednak bramkarz Mateusz Zaniewski.

Golkiper Warty pokazał się najpierw ze swojej lepszej strony i w 7. minucie obronił rzut karny odbijając uderzenie doświadczonego Wojciecha Kupca. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.
W drugiej części gry kibice doczekali się czterech bramek. W 51. minucie prowadzenie sieradzkiej Warcie dał Marcin Kobierski. Wyrównał cztery minuty później Kupiec. Sieradzanie walczyli do końca o pełną pulę i wydawało się, że dopną swego. W 81. minucie prowadzenie dla przyjezdnych odzyskał rezerwowy Bartosz Pawlak. Cztery minuty później fatalnie zachował się jednak Zaniewski przepuszczając pod nogami strzał Dominika Leśniewskiego.

Broń Radom – Warta Sieradz 2:2 (0:0)
Bramki dla Warty: Marcin Kobierski 51, Bartosz Pawlak 81
Warta: Zaniewski – Augustyniak, Markiewicz, Łochowski, Mitek – Sobczak, Woźniak, P. Kobierski (74′ Pawlak), M. Kobierski, Sroczyński – Kokot (34′ Jezierski).
Trener: Bogdan Jóźwiak