Concordia – Mechanik 0:1

Dla naszych internautów relacjonujemy przebieg spotkania IV ligi łódzkiej Concordia Piotrków – Mechanik Radomsko.To najciekawszy sobotni mecz w tej klasie rozgrywkowej. Wygrał Mechanik 1:0.

Na stadionie w Piotrkowie jest Przemysław Jafra.

Concordia: Domżał – Dąbrowski, Kowalski (46′ Mazurkiewicz), Oshikoya, Petricević ż – Kukułka, Stolarski (81′ Sońta), Krawczyk, Kowalczyk, Turniak (66′ Lekan) – Staniszewski. Trener: Sławomir Dróżdż

A oto skład Mechanika: Dawid – Lewacki ż, Zimoń, Frączyk (66′ Michalski), Nowak – Olejnik, Kornacki, Antczak (90′ Kolba), Radziejewski, Szewczyk ż (90′ Buliński) – Walioszczyk (89′ Jardel Cruz). Trener: Rafał Ozga

Mecz prowadzi Marcin Sęczek (Skierniewice). W Piotrkowie piękna, słoneczna pogoda. Widzów około 150, z czego większość z Radomska.

10′ – po dziesięciu minutach przewagę ma Concordia, która dwukrotnie miała szansę na zdobycie bramki. Gospodarze egzekwowali dwa rzuty rożne. Obrona Mechanika jak na razie spisuje się jednak bez zarzutu. Zespół Rafała Ozgi nastawia się na grę z kontry.

14′ – na stadionie pojawiło się kilka osób, które krzyczały: „Concordii nie ma w Piotrkowie”. Nadal 0:0.

21′ – znakomita sytuacja dla Mechanika. Z 17. metrów uderzał Marcin Antczak. Kapitalnie obronił jednak to uderzenie Karol Domżał.

29′ – Powinno być 1:0 dla Concordii. Uderzenie Kamila Kowalczyka z rzutu wolnego w świetnym stylu broni Rafał Dawid.

32′ – składna akcja Mechanika, która mogła przynieść prowadzenie. Antczakowi wybili jednak piłkę obrońcy Concordii. Tylko rzut rożny dla gości.

44′ – tempo gry spadło. W Piotrkowie utrzymuje się wynik bezbramkowy.

45′ – po pierwszej połowie 0:0.

Po przerwie w zespole Concordii na placu gry pojawi się Kamil Mazurkiewicz, który zastąpi Kowalskiego. Mechanik zagra bez zmian.

W Kwiatkowicach do przerwy LKS prowadzi z Włókniarzem Moszczenica 2:1.

50′ – w Piotrkowie nadal bez bramek.

54′ – Concordia domagała się karnego. Zdaniem sędziego Dawid nie faulował jednak Amadeusza Staniszewskiego.

60′ – pierwsza żółta kartka. Obejrzał ją Przemysław Szewczyk (Mechanik).

62′ – żółta kartka dla Petricevicia (Concordia).

64′ – tempo gry wzrosło. Atakować zaczął Mechanik. Przemysław Kornacki nie wykorzystał dośrodkowania Antczaka i minął się z piłką. Mogło być groźnie.

66′ – dwie zmiany. Za Turniaka w Concordii wszedł Musbau Lekan. Frączyka zaś zmienił Michalski (Mechanik).

69′ – znów znakomita okazja dla gości. Minimalnie przestrzelił Tomasz Walioszczyk.

71′ – z rzutu wolnego groźnie uderzał Kowalczyk. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

75′ – do końca kwadrans. Czy padnie chociaż jedna bramka?

81′ – boisko w Concordii opuszcza Stolarski. W jego miejsce Damian Sońta.

87′ – Mechanik próbuje coś zmienić. Concordia jednak spisuje się w defensywie bez zarzutu.

GOOOOL! – Marek Michalski wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową i Mechanik prowadzi w Piotrkowie 1:0.

89′ – za Walioszczyka na boisko wchodzi Jardel Cruz.

90′ – Mechanik domaga się karnego za faul na Jardelu.

90+2′  – za Antczaka wchodzi Mariusz Kolba. Taktyczna zmiana w Mechaniku.

Koniec meczu. Mechanik wygrał w Piotrkowie!