Lechia w finale Pucharu Polski

Lechia Tomaszów w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Zespół Aleksandra Majicia pokonał w Łodzi zespół Widzewa (Młoda Ekstraklasa) 2:1. Za tydzień Lechia zmierzy się z GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa) w spotkaniu finałowym.

Prowadzenie dla Lechii uzyskał w 15. minucie spotkania Daniel Potakowski. Osiem minut po przerwie na 2:0 podwyższył Kacper Rakowski. Honorowego gola dla Widzewa strzelił na kwadrans przed końcem Konrad Marat. Tomaszowianie są blisko osiągnięcia najważniejszego w tym sezonie celu – awansu do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu centralnym.

Finał zostanie rozegrany 19 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej 9/27. Początek o 17:30.

Widzew Łódź (Młoda Ekstraklasa) – Lechia Tomaszów 1:2 (0:1)
(Konrad Marat 76 – Daniel Potakowski 15, Kacper Rakowski 53)