Sześć bramek Rozkwitalskiego

Orzeł Nieborów wygrał na wyjeździe z Czarnymi Bednary 6:0 (5:0) w zaległym meczu 22. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej. Wszystkie bramki dla gości strzelił Michał Rozkwitalski. Tym samym nieborowianie podtrzymali znakomitą serię zwycięstw.

Graliśmy przez cały mecz na jednej połowie. Rywale nie przeprowadzili przez całe spotkanie żadnej akcji strzeleckiej. Mieliśmy w tym pojedynku bezwzględną przewagę. Po pierwszej połowie gospodarze stracili zapał do walki i skupiali się raczej na najbliższym rywalu – powiedział po meczu Tomasz Wierzbicki, prezes Orła Nieborów.

Czarni Bednary – Orzeł Nieborów 0:6 (0:5)
Bramki: Michał Rozkwitalski 4, 21, 26, 28, 34, 64

Orzeł: Rusek – Brzózka (60′ Zwierz), Górski, Plichta, Czerbniak (50′ Tybuś) – Tkacz, Krzeszewski (80′ Dymidowicz), Kuciński, Wierzbicki (70′ Papuga) – Sut, Rozkwitalski.