Znamy nowych trzecioligowców!

KS Paradyż i LKS Kwiatkowice na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniły sobie awans do III ligi. Paradyż pokonał w Zgierzu miejscowego Włókniarza, a kwiatkowiczanie wygrali u siebie z Pogonią Zduńska Wola.

KS Paradyż już w 4. minucie spotkania w Zgierzu prowadził 1:0. Czterdziestą swoją bramkę w rozgrywkach zdobył Marcin Mirecki (na zdjęciu). Przed przerwą na 2:0 podwyższył Łukasz Berc. W drugiej połowie wynik spotkania ustalił Wojciech Pęczek.

Do 74. minuty kibice w Kwiatkowicach nie byli pewni awansu swojej drużyny. Dopiero wtedy bramkarza Pogoni pokonał Cezary Pacholczyk. Jak się później okazało była to jedyna bramka w meczu.