AKTUALNOŚCI
Lista sędziów na nowy sezon

Komisja Szkoleniowa Wydziału Sędziowskiego w Łodzi przedstawiła listę z nazwiskami arbitrów, którzy poprowadzą mecze w III lidze łódzko- mazowieckiej i IV lidze łódzkiej w nowym sezonie 2013/2014.


tomadex wszystko dla kibica

Spotkania w III lidze łódzko- mazowieckiej z okręgu łódzkiego poprowadzi 14 arbitrów. Trzech z nich w tym roku uzyskało awans: Patryk Adamczyk, Marcin Paraszkiewicz i Marcin Tądel.

Lista sędziów III ligi łódzko- mazowieckiej: Patryk Adamczyk, Cezary Białek, Dominik Cipiński, Mariusz Dąbrowski, Robert Felcenloben, Krzysztof Jakubowski, Kamil Kardacki, Rafał Michala, Piotr Milczarek, Marcin Paraszkiewicz, Tomasz Skopiński, Marcin Słupiński, Krzysztof Sobieszek, Marcin Tądel.

W IV lidze łódzkiej mecze po sędziuje 25 arbitrów. Aż dziewięciu z nich uzyskało awans: Mariusz Adamiec, Mariusz Chodorowicz, Konrad Gawroński, Mariusz Lewandowski, Jakub Majchrowski, Tomasz Majkowski, Robert Mijas, Mariusz Ślęzak, Radosław Urbaniak.

Lista sędziów IV ligi łódzkiej: Mariusz Adamiec, Sebastian Barczak, Mariusz Chodorowicz, Adam Dolny, Konrad Gawroński, Dawid Grzelak, Dawid Iskra, Michał Kieszkowski, Mariusz Kobus, Filip Kowalewski, Kamil Krasnopolski, Marcin Kulawiecki, Mariusz Lewandowski, Jakub Majchrowski, Tomasz Majkowski, Robert Mijas, Krzysztof Niedźwiadek, Błażej Pietrzak, Paweł Pryczek, Albert Różycki, Marcin Sęczek, Tomasz Sośnierz, Mariusz Ślęzak, Łukasz Tomczyk, Radosław Urbaniak.

Źródło: Kamil Budny

Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kaka
10 lat temu

do sprawiedliwy- przecież wy jak przyjeżdżacie to z góry wiecie komu dać kartkę,bo koleżka twój mówił uważaj na tego grajka i kasuj go od razu,i tak robicie do tego sami wprowadzacie złą atmosferę od naciskiem gospodarzy,i dziwę się tobie że grając w piłkę to piszesz ,a może tobie się wydawało że grałeś w piłkę,tak jak tobie się wydaje że potrafisz sędziować,tylko że zawodnik kiedyś nie leciał do sędziów z pięściami jak teraz,sędziowie mieli szacunek a na to trzeba umieć zapracować,jest kilku dobrych sędziów,którzy potrafią gwizdać i za to mają szacun i u gości i gospodarzy.

zawodnik
10 lat temu

Do sprawiedliwy: Z czym się niby nie zgadzasz? Z tym że sędziwie kłamią w protokołach i piszą co im się tylko podoba, tak żeby dla nich było ok?? Z tym, że np przez „wielbłąda” drużyna spada z ligi i sponsor odchodzi i jest po piłce?? Każdy się myli, to jest jasne, ale mało który ma jaj żeby się przyznać. Tak jak napisałem, poziom grania nie jest wysoki i jakoś nie mam problemu aby się do tego przyznać, natomiast panowie sędziowie uważają się za ligowców pełną gębą. Nie raz zostałem skręconym przez „sprawiedliwych”. Jak ktoś się pomyli albo nie umie (też… Czytaj więcej »