AKTUALNOŚCI
Są nowi widzewiacy

Są pierwsi nowi piłkarze, którzy podpisali umowy z Widzewem. Spośród grona zawodników, którzy od dłuższego czasu ćwiczą z pierwszym zespołem, kontraktem związali się: David Kwiek i Łukasz Staroń, a Rafał Augustyniak przedłużył umowę.


tomadex wszystko dla kibica

Kwiek w poprzednim sezonie występował w drugoligowej Resovii Rzeszów. Rozegrał 24 mecze i strzelił cztery bramki. Staroń w minionym sezonie napastnik grał w Turze Turek (30 meczów, 11 bramek w drugiej lidze) i ŁKS Łódź (trzy mecze w pierwszej lidze). Natomiast Augustyniak ostatni rok spędził na wypożyczeniu też w drugiej lidze, występując w Pogoni Siedlce (we wcześniejszym sezonie grał w widzewskim zespole Młodej Ekstraklasy). Zaliczył 29 spotkań i zdobył jedną bramkę. Ten zawodnik przedłużył umowę z Widzewem.

Źródło: widzewiak.pl

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
znany
10 lat temu

szkoda gadać . to są wzmocnienia ????????? banda leszczy !!!!! spadek jak byk !!!!

pitek
10 lat temu

Jeżeli chodzi o Augustyniaka to już początki jego gry w gronie seniorów a było to w 2010 roku(miał niespelna 17 lat)w Pogoni Zd.Wola pokazywały że jest to materiał na solidnego grajka. Widać Rafał nie zmarnował swojej szansy. Tak trzymaj August twardo stąpaj po ziemi, dawaj z siebie zawsze maksa, „zero sodówki”, a będzie z Ciebie super zawodnik. Zduńska trzyma kciuki.