Falstart Orła Nieborów

Orzeł Nieborów (IV liga łódzka) przegrał z Żyrardowianką Żyrardów (III liga łódzko- mazowiecka) 2:3 (1:1) w swoim pierwszym meczu sparingowym przygotowującym do nowego sezonu 2013/2014.

Przewagę w tym pojedynku mieli goście z Żyrardowa. To oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 23. minucie do siatki nieborowian trafił Paweł Jakóbiak. Orzeł wyrównał w 31. minucie za sprawą Krystiana Siatkowskiego. Remis utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron swoją przewagę udokumentowała Żyrardowianka. Najpierw w 56. minucie bramkę strzelił Tomasz Sieński, a na 3:1 podwyższył Łukasz Olejnik. W końcówce spotkania rozmiary porażki zmniejszył Łukasz Wierzbicki.

Orzeł Nieborów – Żyrardowianka Żyrardów 2:3 (1:1)
Bramki: Krystian Siatkowski 31, Łukasz Wierzbicki 88 – Paweł Jakóbiak 23, Tomasz Sieński 56, Łukasz Olejnik 81

Orzeł: Rusek – Woźniak, Grenda, Górski, Zwierz, Wierzbicki, Rembowski, Bartosiewicz, Wasiak, Siatkowski, Ścibor, Świdrowski, Zabost, Skoneczny, Tkacz, Papuga.

Żyrardowianka: Stokowski – Boniowski, Wójcik, Olech, Rogalski, Drożdżal, Przemysław Jakóbiak, Pakos, Paweł Jakóbiak, Sieński, Marusiak, Młynarski, Olenik.

5 komentarzy
11 lat temu

Do kibic: Sutek na obozie z Termaliką, Michał w Grecji czy u innych Arabów, Rozkwit na konsultacjach w Legii, Radek na zdjęciu, Plichta sprzedany do Czarnych, Kamil jeszcze pije, Czerby pali, z Krukiem jak to z Krukiem, a Koń gipsuje jak z resztą widać na fotografii. A tak serio: wiemy co Ci Panowie potrafią, klub i kibice bardzo sobie cenią ich pracę i wkład w awans, a okres przygotowawczy jest po to żeby się przygotować. link to wspomnianej foty: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=330425557093320&set=a.330423147093561.1073741840.266522466816963&type=3&theater W sprawie tego kto pozostanie w klubie to jeszcze nic nie wiadomo. Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że Grenda, Wasiak i Świdrowski… Czytaj więcej »

Zabost – Pelikan Łowicz
Kto z tych zawodników zostanie na 100% w orle ktoś coś wiena ten temat!

kibic
11 lat temu

widzę same nowe twarze w Nieborowie a gdzie zawodnicy którzy wywalczyli awans dlaczego nie grali
Sut ,Brzózka,Rozkwitalski,Kuciński,Plichta,Kozioł, Czerbniak,Kruk,Krzeszewski wszyscy odchodzą z klubu?

Oreł
11 lat temu

z całym szacunkiem dla Żyradrowianki, jak tak będą grać w III lidze to sezon i spadek. Dla mnie nie różnili się niczym na boisku, a nawet w kilku aspektach odstawali i to znacznie.

11 lat temu

Jaki tam falstart!? Orzeł grał pierwszy mecz po tygodniu treningów. W składzie było przynajmniej siedmiu nowych zawodników. Chłopaki grali ze sobą pierwszy raz, a regularnie zagrażali bramce Żyrki. W drugiej połowie powinien zostać podyktowany rzut karny za faul, który popełnił bramkarz gości na kapitanie Orła. Strzelony karny mógłby zmienić obraz gry zwłaszcza, że chwilę po tym stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał ElCapitano oddając strzał prosto w wychodzącego sam na sam bramkarza. Zrehabilitował się jednak i pod koniec spotkania po otrzymaniu piłki na lewej stronie ściął do środka i wykorzystując lukę w obronie gości oddał w światło bramki strzał, którego nie był… Czytaj więcej »