Cztery bramki Neru Poddębice

Ner Poddębice (IV liga łódzka) wygrał 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) z Orłem Parzęczew (łódzka klasa okręgowa) w spotkaniu sparingowym przygotowującym do nowego sezonu rozgrywkowego 2013/2014. Dwie bramki dla poddębiczan strzelił Łukasz Olczyk, a po jednym trafieniu dołożyli Joachim Pabijańczyk i Jakub Jesionowski.

Gospodarze bardzo długo nie mogli strzelić bramki. Dopiero pod koniec pierwszej części pojedynku bramkę do szatni zdobył Joachim Pabijańczyk. Worek z bramkami na dobre rozwiązał się tuż po przerwie. Chwilę po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Łukasz Olczyk. Ten sam piłkarz trzynaście minut później trafił do siatki parzęczewian po raz trzeci. W 73. minucie swoją cegiełkę dołożył jeszcze Jakub Jesionowski i Ner pewnie wygrał 4:0.

Ner Poddębice – Orzeł Parzęczew 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Bramki: Joachim Pabijańczyk 41, Łukasz Olczyk 46, 59, Jakub Jesionowski 73

Ner: Marciniak – Pabijańczyk, Owczarek, Piórkowski – Lewandowski, Czekalski, Woźniak, Jarczewski, J. Jesionowski – Kubiak, Pokrzywiński, zmiany: Matusiak – Ziemniak, Sobczak, Piela, Pacałowski, Sobańda, Olczyk, Wdowiak.