Pewny awans Maximum Gatty

Maximum Gatta wygrała z LZS Rębieskie 5:1 (1:0) w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski okręgu sieradzkiego. Wyrównana była tylko pierwsza cześć spotkania. Później wyraźną przewagę osiągnęli gospodarze, którzy zasłużenie awansowali do kolejnej rundy.

Trzeba pochwalić kibiców obu zespołów za kulturalny doping swoich zawodników. Na boisku to już była twarda walka o każdą piłkę. Zespół gospodarzy w 12. minucie przeprowadził akcję, z której to padła bramka. Na listę strzelców wpisał się Mariusz Zdzieszek. Ten sam zawodnik na początku drugiej połowy w 48. minucie po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Kolejne bramki strzelali Tomasz Wolski w 52. i 68. minucie, Grzegorz Skowronek w 75. minucie z rzutu wolnego. Honorowego gola dla gości zdobył Tomasz Lis w 82. minucie.

Maximum Gatta – LZS Rębieskie 5:1 (1:0)
Bramki: Mariusz Zdzieszek 12, 48, Tomasz Wolski 52, 68, Grzegorz Skowronek 75 – Tomasz Lis 82

Maximum: Kłos – Skowronek, Skalski, Jaros, Swarzyński, Adamski, Oleszczyk, Światowy, Kosuń, Zdzieszek, Wolski, Wójcik, Rzeźniczak, Wojtanowicz, Różański, Godlewski, Miłosiński.

Rębieskie: Michalak – Konopa, Kopciuch, Mielczarek, Urbaniak, Dominik, Drzazga, Rychlicki, Kikowski, Krześniak, Lis, Jagiełło, Ziętala, M. Fraszczyński, D. Fraszczyński.