Olaf Okoński dał zwycięstwo

Łódzki Klub Sportowy kontynuuje doskonałą serię meczów bez porażki. Łodzianie w kolejnym sparingu wygrali 1:0 (0:0) z rezerwami PGE GKS Bełchatów (III liga łódzko- mazowiecka). Zwycięskiego gola dla podopiecznych Wojciecha Robaszka strzelił z rzutu karnego Olaf Okoński w 50. minucie meczu.

Przewaga w tym meczu należała do łodzian. ŁKS w pierwszej części spotkania stworzył kilka groźnych akcji, ale nie potrafił pokonać golkipera gospodarzy. W drugiej odsłonie pojedynek zrobił się bardziej żywiołowy. W 49. minucie w polu karnym bełchatowian faulowany był Olaf Okoński. Napastnik gości chwilę później sam wymierzył sprawiedliwość i ŁKS objął prowadzenie. Okazji na podwyższenie rezultatu było jeszcze kilka, ale ostatecznie żadna ze stron nie trafiła już do siatki i ŁKS wygrał 1:0.

PGE GKS II Bełchatów – ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
Bramka: Olaf Okoński 50-karny

PGE GKS II: (I połowa) Baranowski – Sznigir, Stanisławski, Kołodziej, Turniak – Rośniak, Stolarczyk, Pawlik, Cukiernik, Grzejda – Gromysz
(II połowa) Podleśny – Bąkowicz, Sznigir, Stanisławski, Bieszczad – Paluszkiewicz, Stolarczyk (60. Płoszka), Raś, Cukiernik (60. Kondracki), Grzelak – Karpowicz

ŁKS: Sekuterski – Surowiec, Zaleśny, Zimoń, Białek – Filipiak, Adamski, Kasztelan, Bielicki – Ryplewicz, Jankiewicz oraz po przerwie: Woźniak, Słyścio, Salski, Jurkowski, Żytek, Sarafiński, Okoński.