Różycki uratował remis

Warta Sieradz zremisowała z Bronią Radom 2:2 (0:1) w wyjazdowym meczu 2. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Cenny punkt sieradzanom zapewnił wprowadzony w drugiej połowie Przemysław Różycki, który strzelił rywalom dwie bramki.

Gospodarze po dwóch kwadransach gry mogli objąć prowadzenie. W 33. minucie rzutu karnego nie wykorzystał jednak Mariusz Marczak. Pięć minut później Broń ponownie egzekwowała jedenastkę. Tym razem do piłki podszedł Jakub Chrzanowski i otworzył wynik spotkania. Po zmianie stron po raz drugi na listę strzelców wpisał się Jakub Chrzanowski. Zmiana obrazu gry nastąpiła po wejściu na boisko w 70. minucie Przemysława Różyckiego. Warta w ostatnich dziesięciu minutach przeprowadziła dwie zabójcze akcje, a główną rolę odegrał w nich właśnie Przemysław Różycki, który najpierw w 82, a później 90. minucie, strzelił dwa gole. Drugie trafienie młodego piłkarza było przepiękne. Różycki uderzył piłkę z odległości ponad 30 metrów. Sieradzanie wywieźli z Radomia cenny punkt.

Broń Radom – Warta Sieradz 2:2 (1:0)
Bramki: Jakub Chrzanowski 38-karny, 58 – Przemysław Różycki 82, 90

Warta: Adamek – Pietras, Nowak, Krymarys, Swędrowski (46′ Piotr Kobierski) – Bogdan, Łochowski, Stasiak, Mitek (90′ Szumicki), Woźniak (70′ Różycki) – Marcin Kobierski,