Sroga lekcja w Białobrzegach

W rozegranym na wyjeździe meczu 3. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej drużyna GKS II Bełchatów przegrała z Pilicą Białobrzegi 2:7 (2:3). Bramki dla zespołu rezerw GKS zdobyli pod koniec pierwszej połowy Filip Rośniak i Paweł Zięba.

Bełchatowianie tylko do przerwy byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę. W drugiej części gry Pilica narzuciła swój rytm gry i strzeliła aż cztery gole. Spotkanie zakończyło się więc rekordową wygraną gospodarzy 7:2. To trzecia porażka rezerw bełchatowskiego klubu w bieżących rozgrywkach.

Pilica Białobrzegi – GKS II Bełchatów 7:2 (3:2)
dla GKS II: Filip Rośniak 37, Paweł Zięba 41

GKS II: Damian Podleśny – Łukasz Bąkowicz (75′ Bartosz Turniak), Jakub Sznigir, Szymon Stanisławski, Mikołaj Grzelak (16′ Mikołaj Raś) – Paweł Zięba, Krystian Stolarczyk, Dominik Cukiernik (78′ Tomasz Płoszka), Jakub Paluszkiewicz, Filip Rośniak – Patryk Rynkiewicz (48′ Damian Grzejda)

Źródło: gksbelchatow.com